TOAY:n hallitus 2021-2022

PUHEENJOHTAJA:

Riina Hilo, riina.hilo(at)tampere.fi, gsm 044 486 3793



VARSINAISET JÄSENET:

  • Tiina Ahde, Tampereen klassillinen lukio, tiina.ahde(at)tampere.fi
  • Salme S. Halme, Takahuhdin koulu, salme.halme(at)tampere.fi
  • Matti Hännikäinen, Tammerkosken lukio, matti.hannikainen(at)tampere.fi
  • Arto Kauppinen, Hatanpään lukio, arto.kauppinen(at)tampere.fi
  • Pia Lepola, Takahuhdin koulu, pia.lepola(at)tampere.fi
  • Aarno J. Lyly,Takahuhdin koulu, aarno.lyly(at)tampere.fi
  • Sanna Nykänen, Takahuhdin koulu, sanna.nykanen(at)tampere.fi
  • Ninni Salo, Annalan koulu, ninni.salo(at)tampere.fi
  • Stefan Smirnov, Tampereen yliopiston normaalikoulu, stefan.smirnov(at)tuni.fi
  • Riitta Sompa-Hokkanen, Takahuhdin koulu, riitta.sompa-hokkanen(at)tampere.f
  • Matti Torvinen, Lentävänniemen koulu, matti.torvinen(at)tampere.fi
  • Sanni Tuomainen, Tesoman koulu (Kalkuvuoren toimipiste), sanni.tuomainen(at)tampere.fi




HALLITUKSEN KOKOUKSIIN OSALLISTUVAT:

  • Pääluottamusmies Heikki Tanskanen, heikki.tanskanen(at)tampere.fi, 040 - 801 2775
  • Työsuojeluvaltuutettu Raimo Laaksonen, raimo.laaksonen(at)tampere.fi, 040-8064 714
  • Työsuojeluvaltuutettu, OAJ:n valtuutettu Jouni Kaipainen, jouni.kaipainen(at)tampere.fi, 040 - 8064 954
  • OAJ:n valtuutettu Antti Hiitti, antti.hiitti(at)tuni.fi
  • OAJ:n valtuutettu Veli Rajamäki veli.rajamaki(at)tampere.fi



Toimisto

  • Toimistosihteeri, Liisa- Sallinen-Aro, toimisto(at)tampereenopettajat.fi
  • Taloudenhoitaja, Anna Grönroos, talous(at)tampereenopettajat.fi