TOAY:n hallitus 2019-2020

PUHEENJOHTAJA:

Aarno J. Lyly, Takahuhdin koulu, aarno.lyly(at)tampere.fi

VARSINAISET JÄSENET:

  • Tiina Ahde, Tampereen klassillinen lukio, tiina.ahde(at)tampere.fi
  • Salme S. Halme, Takahuhdin koulu, salme.halme(at)tampere.fi
  • Matti Hännikäinen, Tammerkosken lukio, matti.hannikainen(at)tampere.f
  • Satu Keitaanpää, Tampereen aikuislukio, satu.keitaanpaa(at)tampere.fi
  • Ville Koskela, Saukonpuiston koulu, ville.koskela(at)tampere.fi
  • Pia Lepola, Takahuhdin koulu, pia.lepola(at)tampere.fi
  • Stefan Smirnov, Tampereen yliopiston normaalikoulu, stefan.smirnov(at)tuni.fi
  • Matti Torvinen, Lentävänniemen koulu, matti.torvinen(at)tampere.fi
  • Sanna Nykänen, Takahuhdin koulu, sanna.nykanen(at)tampere.fi
  • Riitta Sompa-Hokkanen, Takahuhdin koulu, riitta.sompa-hokkanen(at)tampere.fi
  • Jorma Tattari, Kalevan lukio, jorma.tattari(at)kalevanlukio.com
  • Sanni Tuomainen, Tesoman koulu (Kalkuvuoren toimipiste), sanni.tuomainen(at)tampere.fi



HALLITUKSEN KOKOUKSIIN OSALLISTUVAT:

  • Pääluottamusmies Heikki Tanskanen, heikki.tanskanen(at)tampere.fi, 040 - 801 2775
  • Työsuojeluvaltuutettu Raimo Laaksonen, raimo.laaksonen(at)tampere.fi, 040-8064 714
  • Työsuojeluvaltuutettu, OAJ:n valtuutettu Jouni Kaipainen, jouni.kaipainen(at)tampere.fi, 040 - 8064 954
  • Varapääluottamusmies, OAJ:n valtuutettu Riina Hilo, riina.hilo(at)tampere.fi
  • OAJ:n valtuutettu Antti Hiitti, antti.hiitti(at)tuni.fi
  • OAJ:n valtuutettu Marjo Puro, marjo.puro(at)tyk.info
  • OAJ:n valtuutettu Henri Hukka




Toimisto

  • Toimistosihteeri Liisa Sallinen-Aro
  • Taloudenhoitaja/toimistotyöntekijä Anna Grönroos