JUKON OPETUSALAN LUOTTAMUSMIEHET

Ota ensisijaisesti yhteyttä oman koulumuotosi luottamusmieheen. Luottamusmies ottaa tarvittaessa yhteyttä pääluottamusmieheen ja pääluottamusmies OAJ:hin Helsinkiin.

Ensisijaisena yhteydenottotapa sähköposti.

Tampereen kaupungin koulujen luottamusmiehet


PÄÄLUOTTAMUSMIES Heikki Tanskanen

heikki.tanskanen(at) tampere.fi, gsm 040 8012 775


VARAPÄÄLUOTTAMUSMIES Riina Hilo - vastuualueena kaikki kouluasteet.

riina.hilo@tampere.fi, gsm 044 486 3793

ALAKOULU:

  • Veli Rajamäki : veli.rajamaki(at)tampere.fi, gsm 041 730 0727

YLÄKOULU:

  • Pia Lepola: pia.lepola(at)tampere.fi, gsm 0400 745 885

ALAKOULU, ERITYISOPETUS:

  • Minna Kokkonen: minna.kokkonen(at)tampere.fi, gsm 050 432 8085

LUKIO:

  • Tiina Ahde lukio: tiina.ahde(at)tampere.fi, gsm 040 7006 879


Yksityisten koulujen luottamusmiehet


  • Joona Pusa, Tampereen yliopiston normaalikoulu 1-9 lk, joona.pusa(at)tuni.fi
  • Antti Hiitti, Tampereen yliopiston normaalikoulu lukio, antti.hiitti(at)tuni.fi
  • Jorma Tattari, Kalevan lukio, gsm 050 589 6071, jorma.tattari(at)kalevanlukio.com
  • Markus Luomajoki, Tampereen yhteiskoulun lukio, gsm 044-288 2138, markus.luomajoki(at)tyk.info
  • Satu Keski-Saari, Kristillinen koulu, satu.keski-saari(at)takriko.fi
  • Ilkka Aaltonen, Tampereen Steiner-koulu gsm 041 529 5041, ilkka.aaltonen(at)tampereensteinerkoulu.fi,